STRONA GŁÓWNAOFERTAPRZYKŁADYCENNIKKONTAKT

Nasza firma powstała w 1991 roku i od początku miała jasno określony charakter - Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe. W praktyce oznacza to, że specjalizujemy się w produkcji i handlu. Jesteśmy prywatną firmą rodzinną; a firma to ludzie, którzy tworzą atmosferę pracy oraz mogą na sobie polegać. Dlatego też stanowimy profesjonalny i zgrany zespół, który pracuje szybko, sprawnie i zawsze skutecznie.

Do najważniejszych przedsięwzięć w okresie swojego istnienia zaliczamy:

- produkcję ram aluminiowych i stoisk wystawienniczych
- produkcję opakowań kartonowych
- produkcję wyrobów elektrotechnicznych - wskaźniki napięcia
- nawiązanie współpracy z firmami reklamowymi i dużymi zakładami fotograficznymi

Nasze wyroby i usługi sprostały wymaganiom wielu firm na polskim i zagranicznym rynku. Elastyczność w stosunku do klienta pozwala na realizację zamówień kooperacyjnych z branży:

- elektronicznej i elektrotechnicznej
- elektrycznej
- energetycznej
- metalowej
- motoryzacyjnej
- chemicznej
- tworzyw sztucznych

Główna siedziba oraz sklep firmowy znajduje się w Krakowie, przy ulicy Aleksandry 9A, a nasze usługi oferujemy firmom na terenie całego kraju, a także kontrahentom zagranicznym.

Zakłady produkcyjne:

- Zdrochec k. Tarnowa

 


Większość firm widzi potrzebę zaistnienia w międzynarodowej sieci, aby dorównać innym, być lepszym od konkurencji, dotrzeć do większej liczby klientów. Dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prezentując nasze usługi i towary. Jeżeli oferta będzie dla Państwa atrakcyjna prosimy o kontakt i zapraszamy do współpracy!